• satis@ante.com.tr
  • +90 232 281 50 69

KURUMSAL BİLGİLER

Hakkımızda


Ante Endüstri Makina Sanayi 2015 yılında Gaziemir'de yaklaşık 1000 metre karelik bir alanda faliyet gösteren bir firmadır. Ürün yelpazemizde,taşıma kaldırma istifleme,yükseltme çalışma emniyet sistemleri,kişisel koruyucu donanımlar,personel yükseltici ler,yüksek basınçlı hidrolik ekipmanları ,yük güvenliği ekipmanları ,304-316 paslanmaz transpalet ,bütün ekipmanları ile makina imalatı,endüstri otomotiv ,inşaat,enerji alt yapı , maden,liman,denizcilik, TS EN standartlarına uygun imalat konusunda da faliyet göstermektedir.

Firmamız faliyetlerine 2015 yılı itibarı ile Atex 2014/34/EU (muhtemel patlayıcı ortamlarda kullanılmasını amaçlayan teçhizat ve koruyucu sistemlerle ilgili direktife uygun)exproof dönüşümlerini gerçekleştirmektedir. Patlama riski olan ortamlarda çalışan elektrikli veya dizel forklift, istif makinası, transpalet ve endüstri sektöründeki iş makinalarının exproof dönüşümünü Atex direktifine uygun yapılmaktadır. Ayrıca patlama riski olan ortamlarda çalışan bazı sektörlerde yerinde risk analizi yaparak standart ekipmanları exproof hale de getirebilmektedir. 

Firmamız ulus ve uluslararası mevzuat gerekliliklerine ve kalite tahaattülerine Atex belgelerine uyumda gösterdiği hassiyet, uzman kadro yetiştirme ve kalifiye personel ile profesyonel hizmet sunma anlayışı, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere açık ve yatırımcı yönetim stratejisi ile kurgusal markası olan Ante uluslararası platforma taşıma başarısını göstermiştir.